www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Reklama (19.05.2021 - 04:00)

Reklama

15.10.2010Milan Kotlár

V lěté jsem fotografoval pro Studio 21 – kadeřnický salon Milana Kotlára účesy. Fotilo se zejména pro soutěž Schwarzkopf Hairdressing awards v retro stylu. Na závěr přidávám rychloportrét Milana a pár foto ze zákulisí.zobrazit více informací.

 

fotografie účesu, fotografie pro kadeřnický salon, Schwarzkopf Hairdressing awards

03.07.2010Essox

Pro firmu Essox jsem fotografoval ilustrační fotografie managementu a zaměstnanců pro použití v interních materiálech společnosti. Cílem bylo vytvořit manažerům vybraných úseků zároveň civilní verzi fotografií. Přikládám i 2...zobrazit více informací.

 

fotografie managementu, portréty zaměstnanců, fotografie manažerů, corporate photo, management photo

12.08.2010Sportcentrum Delfín

Ve Sportcentru Delfín se jako první v Českých Budějovicích rozhodli otevřít sushi bar. Můžete tak ochutnat typické japonské jídlo připravované ze syrových ryb, řas a exotické zeleniny.
Mým úkolem bylo vytvořit jak snímky nabízených...zobrazit více informací.

 

foto maki, foto nigiri, foto sashimi, foto sushi, příprava sushi, sportcentrum Delfín, sushi České Budějovice

11.03.2010Orientální tanečnice Khalida

Orientální tanečnice a lektorka Khalida (Hanka Kupková) se rozhodla pro změnu svého webu. Potřeboval sadu fotografií, které by grafička využila při designu webu. Zároveň chce fotky využívat pro svou další propagaci – plakáty,...zobrazit více informací.

 

foto orientálního tance, fotografie orientální tanečnice, fotografie orientu, Hana Kupková, Khalida foto, orientální foto

25.02.2010LIPNO Point

V průběhu loňského roku jsem ve spolupráci se společností Edgedesign fotografoval snímky pro Lipnopoint. Snímky sloužily k výrobě plachet, letáků, webových stránek, polepů aut a polepů v interiéru.  Zákazníky lákají na wellness,...zobrazit více informací.

 

Blue Lipno, foto dovolená Lipno, foto sporyty Lipno, foto zábava Lipno, fotografie cestovní ruch, Lipno Point, reklamní foto Lipno

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 »»»