www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Reklama (28.01.2022 - 09:43)

Reklama

31.03.2012Radek Bakalář

Fotografování pro Radka Bakaláře probíhalo na podzim 2011. Fotografie posloužily jako podklad pro tvorbu webu mladého kouzelníka. Přidávám i pár foto ze zákulisí. zobrazit více informací.

 

reklama,promo foto České Budějovice,Radek Bakalář

04.07.2011Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány v centru Českých Budějovic prošel rekonstrukcí interiérů. Hosty tak překvapí nejen moderně pojatý „retro“ styl, ale i nový jednoduchý jídelní lístek či večery s živou hudbou při piánu. Už se moc...zobrazit více informací.

 

24.11.2010Swens Plus s.r.o.

Série snímků nového spodního prádla firmy Swens Plus vznikala zejména pro internetový obchod. Focení probíhalo během jednoho dne v týmu Jitka Nováčková (modelka), Petra Frey (vizážistka), Milan Kotlár (kadeřník).zobrazit více informací.

 

foto spodního prádla, módní fotograf české budějovice, Swens Plus

16.11.2010RedX CZ, s.r.o.

Reklamní fotografie grilu a ilustrační fotografie z grilování pro tvorbu internetových stránek – www.upecprase.cz. Na konci galerie naleznete fotografii ze stavby scény, jejíž stavba byla k rozměru grilu náročná.zobrazit více informací.

 

fotky z grilování, foto na mikrosite, foto plynového grilu, fotografie na internetové stránky, ilustrační foto grilování

21.10.2010ODS Rudolfov

Fotografování na volební materiály ODS Rudolfov probíhalo v okolí obce. Chtěli jsme snímky poukázat na to, co se zastupitelům za dobu jejich působení povedlo realizovat..zobrazit více informací.

 

fotograf komunální politik, fotografie politiků, ODS Rudolfov, volební fotografie, volební kampaň České Budějovice, volební tiskoviny

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 »»»