www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Reportáž (06.12.2021 - 10:14)

Reportáž

25.01.2010Break Beat v Divadle

Ještě nikdy jsem neviděl tolik mladých lidí s takovým nadšením jít do divadla! Taneční skupina Break Beat připravila hiphopové divadlo s názvem Nejsi sám. Problémy běžného života, násilí, drogy, zklamaní a nejen to zpatříte ve 4...zobrazit více informací.

 

Break Beat v Divadle, break-beat, hip hop dance theatre, Nejsi sám, Nikon D3 iso 3200

25.01.2010Ples Roraty

Davidovi a Lence jsem v létě fotografoval svatbu. David mne požádal, abych několika snímky zdokumentoval ples Rotary pořádaný v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Na místě jsem se dozvěděl, že David, vlastnící firmu Datesoft, je zvolen na...zobrazit více informací.

 

Datesoft, fotograf Hluboká nad Vltavou, Parkhotel Hluboká nad Vltavou, ples Rotary, Rotary

25.01.2010Maturitní ples

Jelikož existují rozdíly v pořádání maturitních plesů v jednotlivých částech ČR, rozhodl jsem se poskytnout nějaké informace – zejména v podobě fotografií. Jedná se o ples Gymnázia Třeboň. Moderování se ujal...zobrazit více informací.

 

fotograf na maturitní ples, hudební skupina Hyalit, Hyalit, maturák fotograf, maturák jiří tvaroh, maturák české budějovice, maturitní ples, Roman Anděl

25.01.2010Milan Král, s.r.o. – reportáž

25. září sem byl požádán o krátkou reportáž pro firmu Milan Král, s.r.o. – prodejce vozů Mercedes Benz, Opel a Chevrolet. Jednalo se o předváděcí akci stavební a automobilové techniky. Součástí byly i testovací jízdy osobních...zobrazit více informací.

 

event photography, fotograf jiří tvaroh, fotograf České Budějovice, fotoreport České Budějovice, photograhper czech republic, reportážní fotograf české budějovice

25.01.2010Pub Animals – reportáž

Kamarádům ze skupiny Pub Animals, mimochodem ta muzika se mi velmi líbí, sem nafotil nějaké koncertové fotky v Martysu. Bylo tam opravdu málo světla a oni jsou neskutečně divocí.. takže nastavení foťáku často začínalo na: iso 6.400,...zobrazit více informací.

 

koncert, Martys Pub, Pub Animals, reportážní fotograf