www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Reportáž (19.05.2021 - 05:40)

Reportáž

30.09.2010Cirkus Sultán – Karel Berousek

V současné době u nás působí pět cirkusů, jejichž majitelé vzešli ze slavného rodu Berousků. Já jsem fotografoval svatbu pana Karla Berouska. Byl jsem pak pozván do ředitelské lóže cirkusu Berousek Sultán. Navštívil jsem tak cirkus...zobrazit více informací.

 

cirkusové představení, foto cirkus Sultán, foto Karel Berousek, fotografie z cirkusu, netradiční reportáž

05.04.2010DUO reklama

Rozhodl jsem se na blog zařadit repotáž – 2. reklamní ples společnosti DUO reklama. Produkci zajišťovala společnost Production1. Byl to trošku netradiční firemní ples.. už na začátku mi bylo řečeno, že všichni návštěvníci se...zobrazit více informací.

 

DUO reklama, fakír Petr Braun, fotograf firemní ples české budějovice, vystoupení Ivan Hlas, vystoupení MOVE 21

25.01.2010Break Beat v Divadle

Ještě nikdy jsem neviděl tolik mladých lidí s takovým nadšením jít do divadla! Taneční skupina Break Beat připravila hiphopové divadlo s názvem Nejsi sám. Problémy běžného života, násilí, drogy, zklamaní a nejen to zpatříte ve 4...zobrazit více informací.

 

Break Beat v Divadle, break-beat, hip hop dance theatre, Nejsi sám, Nikon D3 iso 3200

25.01.2010Ples Roraty

Davidovi a Lence jsem v létě fotografoval svatbu. David mne požádal, abych několika snímky zdokumentoval ples Rotary pořádaný v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Na místě jsem se dozvěděl, že David, vlastnící firmu Datesoft, je zvolen na...zobrazit více informací.

 

Datesoft, fotograf Hluboká nad Vltavou, Parkhotel Hluboká nad Vltavou, ples Rotary, Rotary

25.01.2010Maturitní ples

Jelikož existují rozdíly v pořádání maturitních plesů v jednotlivých částech ČR, rozhodl jsem se poskytnout nějaké informace – zejména v podobě fotografií. Jedná se o ples Gymnázia Třeboň. Moderování se ujal...zobrazit více informací.

 

fotograf na maturitní ples, hudební skupina Hyalit, Hyalit, maturák fotograf, maturák jiří tvaroh, maturák české budějovice, maturitní ples, Roman Anděl

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 »»»