Chci se s vámi podělit o zážitek z mé poslední letošní svatby 12. 12. 2009 – zámek Hluboká nad Vltavou. Byla to malá svatba, ale o to s osobitější atmosférou. Fotil jsem od příprav až po hostinu v hotelu Štekl. Renata si také...zobrazit více informací.
south bohemia wedding, svatba v prosinci, svatba v zimě, svatební foto v zimě, svatební fotograf zima, wedding Hluboka castle, winter wedding in bohemia
factory pro, Hluboká nad Vltavou, NHL, pes na svatbě, svatba na hřišti, wedding Hluboka castle, zámek Hluboká
Chtěl bych se s Vámi podělit o fotografie z jedné červnové svatby. Je to již trošku opožděně, nicméně se jedná o místo, kde jsem fotil svatbu poprvé – zámek v Kostelci nad Černými lesy. Dovoluji si upozornit na využívání...zobrazit více informací.
fotograf Kostelec nad Černými lesy, svatba Kostelec nad Černými lesy
V polovině července jsem fotografoval Květě a Michalovi fotografie na svatební oznámení. Fotografování probíhalo poblíž místa, kde budou mít v září svatbu. Tedy na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje. Celou cestu svítilo sluníčko...zobrazit více informací.
fotograf svatební oznámení, fotografie na svatební oznámení, moderní svatební oznámení, svatba na Moravě, svatba na Vysočině, svatba v přírodě, svatební fotograf Brno, svatební fotograf Morava, svatební fotograf Vysočina
V červnu jsem zdokumentoval svatbu Janče a Mírovi. Musím upozornit na to, že Míra Nejedlý je také kolega z branže – svatební fotograf. Jsou to moji přátelé, tak fotografování probíhalo ve velmi uvolněném stylu
zobrazit více informací.
Miroslav Nejedlý, svatba Žumberk, svatební fotograf Žumberk