www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Svatba (19.05.2021 - 04:31)

Svatba

12.07.2010Stáňa a Filip

V současné době nemám příliš času nazbyt. Takže tento příspěvek bude stručný – svatba v Táboře. Portrétní foto novomanželů vznikalo v ulicích a na březích vkusně zrekonstruovaného nábřeží. Samotný obřad i hostina v...zobrazit více informací.

 

hotel Lázně Tábor, svatba v Táboře

09.06.2010Petra a Vítek

V začátku příspěvku bych chtěl slíbit, že další ukázkovou svatbu vyberu jinou, než na zámku Hluboká. Rád bych se podělil o fotografie, které jsme pořizovali díky špatnému počasí převážně v interiéru. A Petra má v sobě na...zobrazit více informací.

 

svatba na zámku Hluboká, svatba za deště, svatba za špatného počasí, svatební foto interiér

04.05.2010Monika a Mojmír

V druhé polovině dubna jsem fotografoval svatbu Moniky a Mojmíra. I přes to, že jsem zde již několik svateb na zámku Hluboká nad Vltavou vkládal, požádal jsem Moniku o zveřejnění několika záběrů z jejich svatby. Podívejte se, jak...zobrazit více informací.

 

fotograf Hluboká nad Vltavou, svatba na jaře, svatba v dubnu, svatební fotograf zámek Hluboká, wedding Hluboka castle

21.03.2010Lucie a František

Svatba, kterou jsem se vám nyní rozhodl ukázat, je více než 2 roky stará – ze září 2007. Chtěl bych poukázat na 2 záležitosti: 1. Často se s lidmi pouštím do diskuse, jak je či není důležitá technika pro fotografování....zobrazit více informací.

 

fotograf Český Krumlov, svatba v Krumlově, svatba Český Krumlov, svatební foto Krumlov, svatební fotograf Český krumlov

25.01.2010Renča a Dan

Chci se s vámi podělit o zážitek z mé poslední letošní svatby 12. 12. 2009 – zámek Hluboká nad Vltavou. Byla to malá svatba, ale o to s osobitější atmosférou. Fotil jsem od příprav až po hostinu v hotelu Štekl. Renata si také...zobrazit více informací.

 

south bohemia wedding, svatba v prosinci, svatba v zimě, svatební foto v zimě, svatební fotograf zima, wedding Hluboka castle, winter wedding in bohemia

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»