www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Svatba (19.05.2021 - 05:34)

Svatba

29.07.2013Eva a Michal

Svatební obřad proběhl na hradě Špilberk v Brně a na svatbu Evči a Michala jsem se moc těšil, protože svatby na Moravě mne vždy příjemně překvapí. Po obřadu jsme udělali několik portrétů v prostorách hradu a následoval přesun na...zobrazit více informací.

 

svatba,svatba hrad Špilberk,svatba jižní Morava,svatba na vinici,svatba Velké Bílovice,vinařství Mádl

18.07.2013Irenka a Jakub

V polovině července během slunného podvečera vznikaly fotky Irenky a Jakuba. Představa byla využít přírodu, letní atmosféru a modrou barvu.. protože modrá barva bude mít hlavní roli na jejich chystané svatbě. zobrazit více informací.

 

svatba,focení s přítelem,focení s přítelkyní,fotky na památku,fotky v páru,fotky z rande,letní zamilované foto

20.06.2013Markéta a Honza, Praha – Vyšehrad

Svatba proběhla koncem dubna na Vyšehradě v Praze. Byl jsem zde poprvé, takže jsem se moc těšil na nové prostředí. Následná hostina a večerní zábava za bouřky probíhala na GreenYacht...zobrazit více informací.

 

svatba,foto Vyšehrad Praha,svatba GreenYacht Hotel,svatba na Vyšehradě,Vysehrad wedding

17.06.2013Lenka a Honza

Svatba na Kuklově při západu slunce, hořící pochodně, jarní romantika.. takto vypadala původní představa, které jsme se i přes déšť a teplotu 7 stupňů snažili přiblížit. zobrazit více informací.

 

svatba,jarní romantická svatba,noční svatba,svatba a pochodně,svatba při západu slunce,svatba večer,svatba za deště

07.05.2013Jitka a Petr

Ještě vzpomínka na loňsko svatbu ze září a za chvíli se začnou objevovat ty letošní. Obřad proběhl v kostele v obci Hosín a svatební hostina v Clarion Congress hotel České Budějovice. zobrazit více informací.

 

svatba,svatba Clarion Congress Hotel,svatba kostel Hosín,svatba v září,svatební limuzína České Budějovice,vystřihování svatebních srdíček

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»