www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Svatba (19.05.2021 - 05:20)

Svatba

25.02.2011Petra a Honza

Pojďme společně zavzpomínat na jednu ze svateb letošního podzimu – začátek října, začíná podzim a stejně tak začíná manželství Petry a Honza. Dějištěm svatby byla Vrtbovská zahrada a hostina se odehrála v Best Western Hotel Kampa.zobrazit více informací.

 

05.02.2011Martina a Tomáš

Tomáš s Martinou ještě svatbu neměli, jen se Tomáš koncem léta rozhodl splnit Martině přání.. nafotit společné fotografie. Vsadím se, že je to přání téměř každé dívky :)zobrazit více informací.

 

focení jako dárek, foto dvojic, foto dvojice, foto na památku, foto rande, portréty ateliér i exteriér, zamilované fotografie

22.12.2010Petra a Milda

Každoročně zveřejňuji podzimní svatbu na Hluboké a letošní rok nebude výjimkou. Prohlédněte si slunečný podzim a svatbu Petry a Mildy v zahradách zámku Hluboká nad Vltavou.zobrazit více informací.

 

autumn wedding, podzim Hluboká, podzimní svatba, south bohemia wedding, svatba na podzim, svatba v říjnu

13.12.2010Hanka a Laurent – Francie

Konec léta byl pro mne úžasný – fotografoval jsem svatbu Hanky a Laurenta ve Francii. Pro českou část rodiny měli svatbu v Praze a pro Laurentovo na pomezí Švýcarska a Francie. zobrazit více informací.

 

Grenoble wedding, svatba Grenoble, svatba v cizině, svatba v zahraničí, svatba ve Francii, svatební foto Francie, svatební fotograf zahraničí

29.10.2010Lucie a Honza

Svatební fotografie Lucky a Honzy jsou jiné, než obvykle fotím. Chtěli po mne snímky různě barevně tónované a s neobvyklou kompozicí. Fotografie se mi zalíbily tím, jak vybočují mimo můj obvyklý styl..zobrazit více informací.

 

svatba v Písku, svatební fotograf Orlík, svatební fotograf Písek, svatební fotograf Zvíkov

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»