www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Svatba (19.05.2021 - 04:53)

Svatba

30.09.2010Anna a Karel Berouskovi

Svatební portréty v cirkusu? Proč ne! Když mi přišel e-mail od Karla Berouska s poptávkou na focení svatby, bylo mi jeho jméno nějak povědomé. Jsem velmi rád, že jsem jim mohli zdokumentovat svatbu a asi po patnácti letech se podívat do...zobrazit více informací.

 

foto cirkusu, netradiční svatební foto, svatba Berousek, svatba v cirkuse

14.09.2010Jana a Zdeněk

Svatba se odehrála v Liberci na zámku Sychrov v Liberci. Schválně přikládám více fotografií z obřadu, abyste si mohli prohlédnout toto zajímavé místo. Svatební hostina probíhala v hotelu Orion. Nejdříve jsem se jeho vzhledu lekl, ale na...zobrazit více informací.

 

fotograf Liberec, fotograf Sychrov, svatba na Sychrově, svatba v Liberci, Sychrov svatba

23.08.2010Andrea a Milan

Andreu a Milana jsem přijel ještě dofotit v podvečer svatebního dne. V den jejich svatby jsem totiž měl již jiné focení. Nebojte se fotek v podvečer, stojí za to.. a v případě Andrei a Milana šlo o zajímavé osvěžení zobrazit více informací.

 

akční svatební foto, nevěsta v bazénu, skok do vody, svatební šaty ve vodě, Trash the Dress Czech Republic

04.08.2010Terezka, Tomáš a Tomáš ml.

Fotky malého Tomáše vznikly Téměř 2 roky po svatbě Terezky a Tomáše. Mají truhlářství Fencl v Ledenicích – jejich práce je velmi precizní. Mohu potvrdit, protože od nich mám nádhernou postel – děkuji Tomáši. zobrazit více informací.

 

fotograf dětí České Budějovice, fotografie dětí, portréty dětí, rodinná fotografie, rodinný fotograf české budějovice

28.07.2010Katka & Václav a Pavla & Milan

Tyto dva páry se rozhodli uspořádat svatbu společně. Už se na ni moc těším.. svatba ještě neproběhla, nicméně vytváříme svatební oznámení. Fotky pro jeho tvorbu vznikly v okolí Lipna nad Vltavou. Společné fotografie dvojic jsou...zobrazit více informací.

 

zamilované fotografie, netradiční svatební oznámení, svatba na Lipně, svatba na Šumavě, fotky jako dárek, focení na svatební oznámení, fotografie párů

Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»