www.fotograf-ceske-budejovice.cz

www.fotograf-ceske-budejovice.cz - Svatba (19.05.2021 - 04:26)

Svatba

25.01.2010Jana a Tomáš

Chtěl bych se s vámi podělit o jeden z mála slunných letošních podzimních dnů. Ten den si řekli své „ANO“ Jana a Tomáš na zámku Hluboká. Přikládám záměrně více fotografií, na kterých je poznat obřadní síň a zámek...zobrazit více informací.

 

fotograf Hluboká, fotograf zámek Hluboká, svatba na Hluboké, svatba na podzim, svatba na zámku, svatba v říjnu, svatba zámek Hluboká

25.01.2010Jana a Tomáš

Tomáš je mým kamarádem už od mala a dlouho bydlel v nedaleké vesnici. O Jany a Tomášovo záměru pořádat svatbu jsem věděl jako jeden z prvních, protože jsme termín domlouvali asi rok dopředu. Svatba byla částečně utajená – tedy...zobrazit více informací.

 

malá svatba, svatební foto na mole, svatební foto rybník, svatební foto v lese

25.01.2010Jana a Dan

factory pro, Hluboká nad Vltavou, NHL, pes na svatbě, svatba na hřišti, wedding Hluboka castle, zámek Hluboká

25.01.2010Petra a Míra

Chtěl bych se s Vámi podělit o fotografie z jedné červnové svatby. Je to již trošku opožděně, nicméně se jedná o místo, kde jsem fotil svatbu poprvé – zámek v Kostelci nad Černými lesy. Dovoluji si upozornit na využívání...zobrazit více informací.

 

fotograf Kostelec nad Černými lesy, svatba Kostelec nad Černými lesy

25.01.2010Květa a Michal

V polovině července jsem fotografoval Květě a Michalovi fotografie na svatební oznámení. Fotografování probíhalo poblíž místa, kde budou mít v září svatbu. Tedy na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje. Celou cestu svítilo sluníčko...zobrazit více informací.

 

fotograf svatební oznámení, fotografie na svatební oznámení, moderní svatební oznámení, svatba na Moravě, svatba na Vysočině, svatba v přírodě, svatební fotograf Brno, svatební fotograf Morava, svatební fotograf Vysočina

Přejít na stránku:
««« 11 12 »»»